БезВіз запрацює в ніч проти 11 червня

Новини, Україна

Представництво Європейського союзу наголошує, що візовий режим для короткострокових поїздок громадян України буде скасований опівночі неділі, 11 червня.
Як повідомляє Європейська правда, безвізовий режим почне працювати від початку доби 11 червня. Він діятиме на всіх кордонах Європейського союзу – в тому числі в аеропортах, на наземному кордоні і так далі.
Коментуючи інформацію окремих ЗМІ про те, що дія безвізу почнеться лише в понеділок, 12 червня, речник представництва дипломатичної місії ЄС Давід Стулік зазначив, що ці дані є помилковими – допуск громадян України без віз почнеться вже 11 червня.
“Від 00:01 цього дня, тобто в неділю 11 червня, громадяни України з біометричними паспортами отримують право на безвізове перебування в ЄС тривалістю не більше 90 днів на 180 днів”, – додав він.
Як відомо, в понеділок Офіційний журнал ЄС опублікував рішення щодо скасування віз для громадян України та тим самим визначив дату початку безвізових поїздок.

Share this Post:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*