Благодійники пекли паски для воїнів на Сході

Чудова подія відбулася напередодні Страсної п’ятниці у Національному університеті водного господарства і природокористування. За сприяння ректора Мошинського Віктора Степановича зібрана “посилка” великодніх пасочок та інших смаколиків для бійців на Сході.


Долучилися до події викладачі та студенти університету. Освятив паски протоієрей Тарасій Климович, головний капелан ОК “Захід”. Великодні дарунки від НУВГП традиційно відправить на схід Українська народна самооборона Рівненщини – зокрема у 131 ОРБ, 130 ОРБ, Вовкам Правого сектору 54 бригади, на Рівненський полігон, де на ротаціі кілька підрозділів. Командир УНСО Рівненщини Андрій Мітюхін зазначив, що ми всі три роки війни співпрацюємо з НУВГП, щоб забезпечити наших воїнів гуманітарною допомогою.


Великдень – найочікуваніше світле весняне свято. З любов’ю до наших захисників і вірою в перемогу пекли паски благодійники.
Було також відро меду від ІПО.


Виголошуючи промову після богослужіння, отець Тарасій зазначив, що паска – традиційний український народний звичай, домашній обрядовий хліб, подоба церковного артоса.
І ця традиція випікання домашньої паски поширилася світом з України.


За три роки війни відбулось багато заходів для наших воїнів у стінах НУВГП – і різдвяний концерт, і благодійна вистава, і готування смаколиків на схід.
Всі хто сьогодні прийшов на освячення пасок і став свідком цієї благородної події, щиро молилися за наших воїнів, які воюють на неоголошеній війні, захищають, ризикуючи життям, мирне небо над нами всіма.
Разом з пасками поїхали на фронт молитовники від архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона.


Спакували в коробки з пасками і малюнки від дітей РНРЦ “Особлива дитина”. Наші вояки вважають такі малюнки оберегами і обклеюють ними стіни бліндажів.
Смачної паски вам, хлопці! Повертайтеся додому живими і здоровими!

Марина Ярмолюк, для СпецКор-Інфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати наступну статтю

У Гурбах вшанували пам'ять воїнів УПА (ФОТО)

Ср Кві 19 , 2017
Декілька сотень українських патріотів вшанували пам’ять воїнів української повстанської армії, які поклали своє життя в нерівному бою з військами НКВС […]