Чи змінить рівненський дуобус маршрут?

кримінал, Новини, Рівненщина

Є велика ймовірність того, що «зірка» рівненського громадського транспорту дуобус «Вітовт макс дуо» незабаром змінить кінцеву зупинку свого маршруту з «Кладовище Нове» на «Рівненський слідчий ізолятор». Для цього навіть не треба буде прокладати нові контактні мережі.
Однак його пасажирами зможуть стати лише Міський голва та керівництво «Рівнеелектроавтотранс». На ще декілька пільгових місць претендують керівники фірм – учасників геніальної схеми придбання чогось непотрібного за майже вдвічі вищою ціною, оминаючи тендерні торги. І цілком можливо, що для деяких «пасажирів» квитки передбачені лише в один кінець, адже вартість їх – понад 2,5 мільйона грн.. Та для цього неабияк доведеться попріти слідчим.
Річ у тім, що, як повідомляє портал «Четверта влада» у своїй публікації «Закупівлю рівненського дуобуса розслідує поліція: що дізналися слідчі», придбаний містом за 7 мільйонів 500 тисяч гривень дуобус, насправді придбали за 4 мільйони 900 тисяч гривень. Як так сталося, хто винен і в чиї кишені потрапила різниця в понад два з половиною мільйона гривень, наразі намагаються встановити слідчі.
Звісно, і пан мер, і керівники Рівнеелектроавтотранс заперечуватимуть свою причетність до будь-яких злодіянь, що, власне, не дивно.
Ось приміром, що каже про це Володимир Хомко:
– Кримінальну справу порушено по факту публікації в газеті («Четверта влада» – це портал, а не газета, – ред.) і так далі. Порушують справи по всіх. Якщо хтось вкрав – в тюрму, зразу. Якщо не вкрав, вибачиться і закривайте, – каже міський голова, – Що вони підозрюють мені важко сказати. (портал «Четверта влада»)

Наразі ж, історія про продаж автомобіля і невчасне внесення змін у декларацію про майновий стан Міським головою Володимиром Хомком, про що співробітники УЗЕ склали на нього адмінпротокол про корупцію, і справа про це нині на розгляді у суді, видасться йому дитячими забавками у порівнянні з перспективою отримати квиток в один кінець на дуобус за маршрутом Рівнерада – СІЗО.
Микола Перелесник, для СпецКор Інфо

 

Share this Post:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*