Хто стоїть за призначенням головного лісівника Рівненщини?

економіка, Рівненщина

Конкурс на посаду начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Рівненщини не здивував своїм результатом. Як і передбачалося, перемогу здобув депутат Рівненської облради Віталій Сухович.

На посаду головного лісівника Рівненщини претендували восьмеро осіб, зокрема ще один депутат облради та директор Клеванського лісгоспу Ігор Фізик. Проте Віталій Сухович став єдиним зі всіх претендентів, кого після тестування допустили до співбесіди. Решті комісія поставила низькі бали за розв’язування ситуативних задач. Після співбесіди комісія рекомендувала пана Суховича призначити на посаду начальника обласного управління, але з випробувальним терміном на три місяці.

Віталій Сухович перед тим, як зайняти посаду, ще має пройти спецперевірку. Загалом під час конкурсу він набрав 10,6 балів. Це поки що найнижчий результат серед начальників управлінь інших областей, які також проходили конкурс цими днями (Запорізької, Харківської, Хмельницької та Київської).

Зазначимо, Віталій Сухович досі очолював Висоцький держлісгосп на Дубровиччині. Він є депутатом облради від Блоку Петра Порошенка. Подейкують, що за його призначення клопотав голова фракції БПП Віталій Чугунніков.

Також ходять чутки, що «призначення» Суховича «порішали» ще до оголошення конкурсу, і, не виключено, що історія з затриманням керівників лісгоспів була чітко зрежисована та стала складовою “успіху” депутата Суховича. Поінформовані люди недвозначно натякають, що за “лісовими іграми” на Рівненщині пильно спостерігає, ба більше – має прямий вплив, колишній очільник лісгоспу, екс-регіонал Микола Шершун. А конкурс, як ще одна частина вистави, став лише ще однією складовою у лісово-бурштиновій багатоходівочці.

Нагадаємо, 5 березня співробітники МВС затримали 10 голів державних лісових господарств Рівненської області. Серед затриманих був в.о. начальника і екс-керівник управління лісового та мисливського господарства Рівненської області та 8 директорів лісгоспів. Віталій Сухович, як не дивно, не потрапив до списку затриманих.

Share this Post:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*