Для співачки Полякової у Рівному готують яйця з майонезом (ОНОВЛЕНО)

Блоги, Рівненщина

У понеділок,24 квітня, у Рівненському облмуздрамтеатрі має відбутися концерт поп-співачки Олі Полякової.  Ще задовго до запланованого концерту місцеві активісти та деякі політичні сили висловлювали обурення тим, що співачка неодноразово потішала своїми співами концертні зали  країни агресора, а тепер приїхала заробляти гривні в Рівне.

Отже, вочевидь перед початком концерту на рівнян чекатиме ще одна вистава за участі політичних та громадських активістів, котрі обіцяють “пригостити” співачку яйцями та майонезом.

Тим часом на сіті-лайтах Рівного, де розміщені афіші Полякової, з’явилися наліпки з інформацією про начебто скасування концерту.

Проте, інформацію про це ніхто не підтвердив. Варто також зазначити, що всі квитки на концерт вже розкуплені. Що свідчить про те, що в Рівному ще багато людей, для яких слова “війна”, “російська агресія” – лише пустий звук. І Полякова є певним чином, лакмусовим папірцем настроїв та поглядів суспільства. І ажіотаж навколо її концерту засвідчив, що вдаваний патріотизм багатьох закінчується в театральному гардеробі.

Акція, безумовно, матиме певний резонанс, викличе дискусії за кавою та у соцмережах, але для Полякової і тих, хто прийдуть на неї, в житті та в головах не зміниться, на жаль, нічого.

Микола ПЕРЕЛЕСНИК, для СпецкорІнфо

П.С. Ще “акції” не було, а місто вже починає гудіти

Share this Post:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*