Ефективний розвиток для міста Рівне: пропозиція від заступника міського голови

Новини, політика, Рівненщина

Віталій Герман, заступник міського голови надіслав електронною поштою запрошення  до участі у форумі активістам громади та депутатам міської ради Рівного. Тож, на його запрошення,  форум  «Ефективний розвиток міста» відвідали сьогодні близько 40 осіб. Обговорення та дискусія відбувалися у звичному вигляді: презентація–питання-відповіді.

На фото: Галина Мороховська
Міжнародний Республіканський Інститут (IRI) та Агентство Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID) спільно з міськрадою були ініціаторами цього дійства. В кулуарах обговорювали дещо дивний вибір організаторів з презентації Галини Мороховської, що представляла Маріупольську міськраду. Також спікер хвалив Луганську міськраду, яка встигла попрацювати реалізовуючи деякі програми МРІ. Основну зацікавленість організатори не приховували – розвиток місцевих осередків політичних партій, їх зв’язок з депутатами, вливання до старих партій «свіжої крові» з представників активної громадськості. Пропагування навчання за кордоном лише для учасників партій виглядало як заохочення.

Share this Post:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*