Голова Рівненської ОДА продав землю на березі Нобеля

політика, Рівненщина

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко підписав розпорядження про продаж 35 соток землі на березі озера Нобель, що знаходиться в Зарічненському районі. Ласий кусок землі обійдеться покупцю в 4 тисячі доларів.

Про це свідчать дані розпорядження голови ОДА.

Покупцем цієї ділянки буде її попередній орендар Микола Воронко. За нинішнім курсом валют 35 соток землі на березі курортного поліського озера пану Воронку обійдуться у 111,6 тисяч грн. Натомість приватні власники за таку суму ж продають ділянки розміром 10-13 соток.

Зауважимо, вартість земельної ділянки, яку хоче придбати Микола Воронко, була встановлена у результаті експертної оцінки. Ці 35 соток він орендував останні кілька років. А торік звернувся до ОДА з клопотанням про їхній продаж. Метою купівлі, згідно розпорядження, є реконструкція будівлі лазні під мотель «Нобель».

Укладати договір купівлі-продажу голова ОДА доручив Зарічненській РДА.

Додамо, Рівненська ОДА розпоряджається землями поза населеними пунктами. У рамках децентралізації у Києві обіцяли прийняти закон, який передасть ці повноваження місцевим радам, адже йдеться про кошти для наповнення місцевих бюджетів. Але змін поки нема.

Нагадаємо, депутати Рівненської обласної ради, перш ніж надати дозвіл на видобуток граніту у «Соснівському гранкар’єрі», хочуть перевірити його на наявність бурштину.

 

Share this Post:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*