Метрові ями, як візитівка міста

Блоги, Рівненщина

У глобальних процесах євроінтеграції України місто Рівне намагається не пасти задніх і також все частіше позиціонує себе як місто європейське. Для цього навіть в органах влади створений не один відділ та численні різноманітні управління, між якими подекуди виникають суперечки та певна конкуренція за те, хто з них більше євро інтегрований. Але, поміж іншим, вочевидь, брак декількох тон асфальту та здорового глузду в очільників міста та тих, хто постійно виграє тендери на облаштування доріг, а саме – Рівненське ШЕУ, зводить нанівець всі потуги місцевих євро інтеграторів.

Будь-які потуги місцевих діячів у напрямку залучення туристичних потоків у наше славне місто зводяться нанівець роздовбаною стометрівкою на в’їзді до рівненського автовокзалу – воріт міста. Тут жодні «Тунелі кохання» та екзотичні тваринки в зоопарку не допоможуть.
Тисячі громадян країн, де 10-сантиметрова ямка на дорозі – привід для занепокоєння, знайомляться з такими містами, як Рівне, через вікна неоплатнів та складають своє враження через «візитку міста» – Автовокзал. І наша «візитка» змушує їх відчути всі «прєлєсті» Рівного , як то кажуть, власною дупою, і саме на цих 100 метрах вибоїн, ям та бруду, якими щедро декорований в’їзд у «Ворота міста».


Відомо, що керівництво Автовокзалу неодноразово зверталося до очільників міста, з проханням належним чином облаштувати дорожне покриття та врегулювати ситуацію з виїздом пасажирських автобусів з Автовокзалу, адже інтенсивний рух вулицею Данила Галицького не дає змоги безперешкодно та безпечно виїхати на маршрут, і що неодноразово ставало причиною ДТП у тому місці. Проте, вже не один рік, влада міста, а саме в її власності перебуває цей відрізок дороги, і саме вона має повноваження щодо врегулювання дорожнього руху, жодним чином не відреагували на численні скарги, як рівнян, так і прилеглих підприємств.


І таким чином, роздовбані «Ворота міста», його «візитівка», залишаються й надалі головним експонатом у рівненській філії українського музею безгосподарності та розгільдяйства, де на «екскурсії» щодня заїжджають та виїжджають по 8-10 автобусів із туристами з країн ЄС. Впевнений, що Рівне дарує їм незабутні враження і слугує приводом для переповідань історій про наше місто своїм рідним та близьким у Варшаві, Берліні, Кракові та Празі. Нас вони точно запам’ятають, от лише невідомо, чи виникне у них опісля бажання приїхати робити селфі у «Тунелі кохання» та милуватися розкопками фундаментів древніх замків.
Микола Перелесник,
для СпецКор-Інфо
Share this Post:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*