На Закарпатті місцевому активісту спалили підприємство (ФОТО)

регіони

Після візиту Михайла Саакашвілі до Сваляви, члену ініціативної групи Руху нових сил Закарпаття спалили деревообробний цех. Збитки оцінюють у 2 мільйони гривень.

Про це повідомили в Русі нових сил Закарпаття.

У ніч із суботи на неділю, 19 березня, сталася пожежа на території меблевого виробничого комплексу ТОВ «Крок-вуд» – горів деревообробний цех. Підприємство належить члену ініціативної групи Руху нових сил Закарпаття, підприємцю Юрію Григі, який організовував візит Михайла Саакашвілі до Сваляви. Пожежу вдалося загасити, проте збитків завдано на 2 мільйони гривень.

У партії пов’язують це з тим, що Рух нових сил не «ліг» під жоден із місцевих політичних кланів, які почали усувати політичних конкурентів звичними для контрабандистів методами.

«Чи є випадковістю пожежа на території підприємства, яке я очолюю? Вважаю її попередженням, мовляв, якщо буду продовжувати в такому ж дусі – матиму проблеми. В нас на Закарпатті прийнято, що будь-яка нова політична сила йде на «поклон» до когось із місцевих політичних кланів — Балоги, Ланьо чи Медвечука, і потім є лише підконтрольними їм маріонетками. Рух нових сил став першою політичною силою на Закарпатті, яка пішла іншим шляхом. І цей підпал — це реакція на нашу позицію», – сказав Юрій Грига.

Пожежу також пов’язують із конфліктною ситуацією, яка сталася під час візиту Михайла Саакашвілі в Сваляву. Переполохана місцева рада на чолі з братом одіозного нардепа Михайла Ланьо, зібрала позачергову сесію для виділення коштів на зруйнований минулого року міст, чого і вимагав Михайло Саакашвілі.

«Місцеві контрабандисти дуже чутливо і болісно сприймають появу непідконтрольної їм політичної сили. Тим більше враховуючи той факт, що ця політична сила наразі найшвидше розвивається. Саме тому вони вже почали діяти звичними для себе методами», — прокоментував ситуацію з підпалом цеху Давід Сакварелідзе.

Нагадаємо, візит Михайла Саакашвілі до Сваляви відбувся 23 лютого. Метою поїздки стало те, що у листопаді негода зруйнувала основний місцевий міст і половина мешканців опинились відрізаними від центральної частини міста.

Share this Post:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*