Нардеп Андрій Лозовий похизувався своїми малярськими здібностями

культура, Новини, Україна

Народний депутат з Рівного Андрій Лозовий після напружених сесійних буднів вирішив згадати свої навики в малярстві і взявся за мольберт. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
Зокрема депутат РПЛ зазначив, що багато років не брав до рук пензля і не стояв за мольбертом, а от тепер «потянуло»… Мабуть напруга останніх днів далася взнаки, а мистецтво, як відомо, дозволяє зняти нервову напругу.
Роботи у виконанні Лозового, викладені ним, викликали певний ажіотаж серед читачів, а також жартів на тему внесення картин у декларацію та виклик експертів для оцінки полотен, аби повідомити їх художню цінність компетентним органам.
Всього за день, з-під пензля нардепа, вийшло два полотна… Це, щоправда завадило його політичній та громадській діяльності, адже, як він повідомив на сторінці, довелося скасувати заплановані зустрічі, оскільки не міг відірватись від мольберта.

Share this Post:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*