Сб. Чер 6th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Поліція Рівненщини боротиметься з незаконними АЗС

Поліція Рівненщини боротиметься з незаконними АЗС

Фото ілюстративне

Так керівництво ГУНП Рівненщини відреагувало на візит Президента України Володимира Зеленського, що відвідав область тиждень тому, та його зауваження щодо нелегальних заправок.

Як повідомили у відділі комунікації поліції, відповідне завдання щодо посилення запобіжних заходів для боротьби з нелегальними заправками, обласне управління НП передало підлеглим у ході щотижневої селекторної наради.

Зазначається, що ГУНП діє на підставі доручення Президента України та Рівненської облдержадміністрації. Для оперативного збору інформації щодо діяльності незаконних АЗС в Рівненській ОДА відкрито “гарячу лінію” за номером 0-800-500-078. З цією ж метою запрацювала електронна пошта 400800@ukr.net.

Також створено міжвідомчу робочу групу з числа правоохоронців та експертну групу з питань роботи ринку нафтопродуктів на Рівненщині, склад згаданих груп не уточнюється.

Як повідомляє прес-служба держустанови, через діяльність так званих “чорних” автозаправок на Рівненщині держава щорічно недоотримує близько 200 млн грн у вигляді податків та інших зборів. З них понад 80 мільйонів – кошти, що мали б наповнити місцеві бюджети.

Варто зазначити, що під час свого візиту на Рівненщину 10 вересня 2019 року Президент України представив нового голову ОДА Віталія Коваля. Серед питань, які було доручено вирішити новому керівнику облдержадміністрації, окрім іншого, Володимир Зеленський також вказав проблеми незаконних видобутку бурштину та вирубки лісу.