Правоохоронець отримав п’ять років за розголошення держаної таємниці

кримінал, Новини, Рівненщина

На Рівненщині суд виніс вирок у справі розголошення держаної таємниці правоохоронцем. Підозрюваний уклав угоду з прокурором про визнання винуватості у вчиненні кримінального правопорушення, повідоммила прес-службі обласної прокуратури.

Як повідомляється, в суді доведено, що правоохоронець, будучи особою, якій надано допуск до державної таємниці, діючи умисно, всупереч інтересам служби та вимогам законодавства, розголосив фізичній особі відомості, що були довірені йому відомі у зв’язку з виконанням службових обов’язків і які становлять державну таємницю.
Під час досудового розслідування підозрюваний уклав угоду з прокурором про визнання винуватості у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 328 (розголошення державної таємниці) Кримінального кодексу України.
Рівненський міський суд, погодившись з позицією прокурора, визнав чоловіка винним у скоєнні злочину та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права займати посади в органах державної влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органах строком на 3 роки. Одночасно, з урахуванням того, що підсудний свою вину визнав повністю та щиро розкаявся, до нього судом застосована ст. 75 КК України, його звільнено від відбування основного покарання з встановленням іспитового строку тривалістю 2 роки з покладенням певних обов’язків.

Share this Post:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*