Рада ЄС затвердила безвізовий режим для України

Новини, політика, Україна

11 травня Рада Євросоюзу затвердила без обговорення безвізовий режим для України. Про це повідомив президент Петро Порошенко у Facebook, передає ONLINE.UA.

“ТАК! Ми це зробили!!! Щойно Рада міністрів Євросоюзу схвалила остаточне рішення про надання нам, громадянам України, права на безвізові подорожі. 17 травня у Страсбурзі — як ми домовилися з нашими європейськими друзями, — урочисто підпишуть відповідний законодавчий акт. Це, напевно, буде один із найважливіших моїх візитів за три роки на посаді Президента. Я безмежно вдячний всім, завдяки кому зміг виконати одну зі своїх головних передвиборчих обіцянок. Вітаю вас, дорогі співвітчизники, з цим історичним рішенням. Це – неначе повернення додому після довгої та виснажливої подорожі… Повернення до нашого спільного європейського дому. Ми пориваємо з пострадянським минулим і дедалі більше стаємо частиною єдиного європейського цивілізаційного простору. Цінуйте свій український паспорт. І любіть Україну!” — написав гарант.

Як пише Укрінформ, безвізові подорожі для українських громадян набудуть чинності 11 червня. Далі, за процедурою, президент Європарламенту та посол головуючої в Євросоюзі Мальти остаточно затвердять безвізовий режим для України 17 травня. У Страсбурзі церемонію підписання законодавчого регламенту планує відвідати президент України Петро Порошенко. Раніше, 26 квітня, Рада Європейського союзу на рівні послів погодила надання Україні безвізового режиму. 6 квітня депутати Європейського парламенту проголосували за надання українцям права на в’їзд до Європейського Союзу без віз.
Джерело: https://novyny.online.ua/775760/rada-es-zatverdila-bezvizoviy-rezhim-dlya-ukrayini/

Share this Post:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*