Нд. Чер 7th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Рівне за звільнення політв’язнів Кремля

Рівне за звільнення політв’язнів Кремля

1 червня у Рівному відбулась акція-флешмоб на підтримку політв’язнів Кремля. Плакати, підготовлені Тетяною Гонтар акцентували увагу на режисера Сенцова, який оголосив смертельне голодування.

Проте не забули рівняне і свого земляка – Миколу Карпюка. Незважаючи на незручний час для акції і палюче сонце, в акції приймало участь близько 40 людей. Для Путіна оформили червону картку, в яку вписували свої побажання. Серед дописувачів були бійці АТО, що знаходяться на ротації. У промовах прозвучало, що влада недостатньо активно веде роботу у напрямку звільнення  увязнених в Росії українців. 

Цікаво, що акція організована в рамках глобальної кампанії “Врятувати Олега Сенцова”, ініційованої НУО “Центр громадянських свобод”. Серед засновників цієї громадської організації, які внесли кошти до статутного фонду, є двоє людей які, проживають у Москві, і очевидно, є громадянами Росії.

Массові акції ініційовані потужними організаціями в Україні нещодавно відбувалися з метою звільнення Савченко, яка також голодувала.