Рівне за звільнення політв’язнів Кремля

Новини, політика, Україна

1 червня у Рівному відбулась акція-флешмоб на підтримку політв’язнів Кремля. Плакати, підготовлені Тетяною Гонтар акцентували увагу на режисера Сенцова, який оголосив смертельне голодування. Проте не забули рівняне і свого земляка – Миколу Карпюка. Незважаючи на незручний час для акції і палюче сонце, в акції приймало участь близько 40 людей. Для Путіна оформили червону картку, в яку вписували свої побажання. Серед дописувачів були бійці АТО, що знаходяться на ротації. У промовах прозвучало, що влада недостатньо активно веде роботу у напрямку звільнення  увязнених в Росії українців. 

Цікаво, що акція організована в рамках глобальної кампанії “Врятувати Олега Сенцова”, ініційованої НУО “Центр громадянських свобод”. Серед засновників цієї громадської організації, які внесли кошти до статутного фонду, є двоє людей які, проживають у Москві, і очевидно, є громадянами Росії.

Массові акції ініційовані потужними організаціями в Україні нещодавно відбувалися з метою звільнення Савченко, яка також голодувала.

 

Share this Post:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*