Рівненський активіст та учасник АТО Сергій Пандрак оприлюднив фото свого будинку, який підпалили напередодні вночі

Новини, Рівненщина

Нагадаємо, в ніч проти понеділка, невідомі зловмисники скоїли підпал будинку де проживає рівненський активіст, учасник АТО та Голова однієї з ветеранських організацій воїнів АТО Сергій Пандрак.

На момент пожежі в приміщенні знаходилась його дружина з дітьми та онуками. На щастя, вогонь вчасно помітили і залишили будівлю. Ніхто не постраждав. В Інтерв’ю місцевому виданню Рівне Вечірнє Сергій Пандрак повідомив, що здогадується, чиїх це рук справа, і не пробачить зловмисникам, які поставили під загрозу життя його родини. Також пан Сергій припускає, що тут замішана так звана рівненська земельна мафія, і до нещодавнього скандалу з блокуванням концерту поп-співачки Олі Полякової це не має жодного стосунку. А от який стосунок пан Сергій має нині до “земельної мафії” залишається таємницею, адже відомо, що наразі він не є ні керівником Рівненського МЖК, яке  тісно донедавна пов’язували з його іменем, ні Фонду сприяння молодіжному будівництву, яке очолював до 2014 року, а також не володіє якимось визначальним правом щодо розподілу землі в місті.

Сподіваємося, що правоохоронці знайдуть замовників та виконавців цього злочину і проллють світло на його мотиви.

Микола ПЕРЕЛЕСНИК для СпецКор Інфо 

Share this Post:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*