Рівненщина отримала нового головного лісівника

Новини, Рівненщина

Колективу Рівненського обласного управління лісомисливського господарства представлено нового керівника. Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар представив нового начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталія Миколайовича Суховича 2 червня.

Володимир Бондар висловив сподівання, що з приходом нового керівництва, в лісовому господарств краю, яке має високі напрацювання та значні здобутки, буде посилена відповідальність та професійне ставлення до вирішення складних питань.

“На сьогодні в області реалізовується пілотний проект рекультивації земель лісогосподарського призначення, порушених внаслідок незаконного видобування бурштину. Це новий напрям роботи, який потребує підвищеної уваги та концентрації всіх зусиль”, – додав заступник Голови Держлісагентства.

Віталій Сухович наголосив, що нині у галузі є чимало проблем, однак вирішуватися вони будуть максимально прозоро, з інформуванням про всі заходи та залучення до роботи громадських активістів.

Нагадаємо, що голова Держлісагентства Христина Юшкевич 20 лютого 2017 року підписала наказ, який оголошує конкурси на зайняття вакантних посад державних службовців територіальних органів відомства.

Конкурси відбулись з 22 березня по 5 квітня. Засідання комісій транслювалися у режимі онлайн, всі відео-матеріали доступні на YouTube-каналі Агентства за посиланням.

Ознайомитися з результатами та детальною інформацією про конкурсний відбір можна за посланням.

Довідково. Сухович Віталій Миколайович народився 1 червня 1979 року в м. Сарни Рівненської області. Закінчив Український державний університет водного господарства та природокористування, де отримав диплом менеджера-економіста, а також Національний лісотехнічний університет України, із присвоєнням кваліфікації спеціаліста з лісового господарства. З 2009 року працював на посаді директора ДП «Висоцький лісгосп».

30 березня 2017 року Віталій Сухович здобув перемогу у відкритому конкурсі на посаду начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Share this Post:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*