Рівнянка зайняла друге місце у всеукраїнському конкурсі малюнку «Охорона праці очима дітей»

За малюнок «Ціна життя – в дрібницях» друге місце у категорії 11-14 років журі присудило Ангеліні Стасюк. Юна художниця навчається в КЗ  «Рівненський обласний ліцей».

У підсумковому етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» було представлено близько 75-ти робіт дітей від 6 до 18 років з різних областей України. Роботи розподілені на три вікові групи – молодша, середня та старша.

Серед членів журі, які мали визначити переможців у кожній віковій групі, – Софія Литвин – національний координатор проектів Міжнародної організації праці, Олена Авраменко – директор Державної художньої середньої школи імені Т.Шевченка, а також фахівці з питань охорони праці, мистецтвознавці та представники редакції журналу «Охорона праці». У підбитті підсумків конкурсу взяв участь заступник Голови Держпраці Ігор Шумелюк.

«Визначати переможців нелегко, адже роботи виконують дітки, більшість яких не має художньої освіти, а тому критерії звужуються. Менше зосереджуюсь на техніці виконання, більше на оригінальності задуму, стилі подання», – розповідає Олена Авраменко, директор Державної художньої середньої школи імені Т.Шевченка.

У цьогорічному конкурсі взяло участь більше 12 тисяч дітей, які представили свої роботи у різній тематиці в галузі охорони праці. Діти малюють представників різних професій, батьків, своє бачення дотримання правил безпеки на роботі, чи в повсякденному житті.

«Коли дитина бере участю у такому конкурсі, в неї вже свідомо чи підсвідомо закладається розуміння важливості дотримання правил з охорони праці, що в майбутньому обов’язково впливатиме на спосіб життя, поведінку на роботі. Такий конкурс народжує маленьких агентів з охорони праці» – зазначає Дмитро Матвійчук, організатор конкурсу.
Список переможців конкурсу дитячого малюнку

«Охорона праці очима дітей 2017 »

Перша вікова група 6 – 10 років:

1 місце – Мошинець Ірина, м. Ізюм, Харківська обл.

2 місце – Куляєва Дарія, смт. Голованівськ, Кіровоградська обл.

3 місце – Чорномор Назар, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Друга вікова група 11 – 14 років:

1 місце – Соломка Сандра, м. Ужгород.

2 місце – Стасюк Ангеліна, м. Рівне.

3 місце – Струк Роланд, м. Тернопіль.

Третя вікова група 15 – 18 років:

1 місце – Нєсвєт Ольга, с. Братське, Миколаївська обл.

2 місце – Бессонов Владислав, м. Маріуполь.

3місце – Бичковська Анастасія, м. Запоріжжя.

Прес-служба Управління Держпраці у Рівненській області за матеріалами сайту http://dsp.gov.ua/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати наступну статтю

З гранатомета обстріляли консульство Польщі у Луцьку

Ср Бер 29 , 2017
У ніч на середу невідомий зловмисник обстріляв з гранатомета будівлю Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку на вулиці Дубнівській. ЧИТАЙТЕ […]