Роббі Вільямс висловив бажання представити Росію на «Євробаченні» (ВІДЕО)

культура

Британський співак Роббі Вільямс заявив, що хоче представляти Росію на музичному конкурсі «Євробачення», яке цього річ відбудеться в українській столиці.

Про це музикант сказав російському телеведучому Антону Малахову.

Ток-шоу «Пусть говорят» присвятило цілий випуск своїй представниці Юлії Самойловій. У програмі взяв участь 43-річний британський співак Роббі Вільямс. Несподівано для всіх музикант заявив, що хотів би представити Росію на Євробаченні:

– Я обожнюю «Євробачення». Там все так барвисто, грандіозне шоу! Я б хотів представляти Росію на конкурсі. Я ось так просто зараз це заявляю, а мій менеджер вже схопився за голову. Але я хотів би. Давай, Росія, ми зможемо перемогти, – сказав Роббі Вільямс.

Як відомо, представити Росію на Євробаченні готується Юлія Самойлова. Однак чи приїде дівчина до Києва ще невідомо. Адже голова СБУ заявив, що розглядається рішення про заборону в’їзду до країни для співачки.

Share this Post:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*