Російські артисти безперешкодно виступили у Києві

культура

Учасниці російського шоу “Comedy Woman” дали концерт у київському Палаці “Україна”, незважаючи на попередні концерти в анексованому Криму.

Учасниці російського шоу “Comedy Woman” безперешкодно перетнули російсько-український кордон і успішно дали концерт в український столиці. Про це свідчать фото, оприлюднені самими артистами. Тим часом СБУ мовчить і поки не коментує, чому “Comedy Woman” впустили до України.

Додамо, у 2016 році росіянки-гумористки виступали в окупованому Росією Криму та співали пісні про Путіна. Незважаючи на заборону в’їзду СБУ щодо російських артистів, які виступають на окупованих територіях України, комедійне шоу приїхало з програмою у Київ.

Нагадаємо, днями в аеропорті “Бориспіль” українські прикордонники затримали російську акторку Олена Воробей, яка мала зіграти у Києві в одній із вистав.

Share this Post:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*