«Сбербанк» залишає український ринок

економіка, Україна

Російський “Сбербанк” офіційно заявив про відхід з українського ринку.

Відповідна заява розміщена на сайті української “дочки” “Сбербанку”.

“Тривалі негативні тенденції в економічному житті України створили передумови для прийняття “Сбербанком” рішення про вихід з українського ринку. Події останнього місяця – введення санкцій РНБО, а також агресивні та наполегливі дії з боку “Національного корпусу” активізували переговорний процес із покупцем активу “Сбербанку” в Україні”, – йдеться у повідомленні.

Попри вихід із ринку банк зобов’язався максимально захищати інтереси українських клієнтів та співробітників.

«Після підписання Україною меморандуму з МВФ і прийняття “Сбербанком” рішення про добровільний вихід із ринку будь-які наступні агресивні дії щодо ПАТ “Сбербанк” банк розцінює як навмисне нанесення шкоди інтересам українських клієнтів та державі Україна»,– наголосили у прес-службі банку.

Також додали, що з новими акціонерами банк продовжить свою діяльність в Україні.

Нагадаємо, 22 березня НБУ офіційно запровадив обмеження проти банків із російським капіталом. У свою чергу активісти блокували відділення цих фінустанов у багатьох містах України.

Увечері 27 березня стало відомо, що відбувся продаж 100% акцій української “дочки” “Сбербанку Росії”. Новими акціонерами фінустанови стали громадянин Великобританії Григорій Гусельников і його AS Norvik Banka (45%), а також син російського мільярдера Михайла Гуцерієва – Саїд через білоруську компанію (55%).

Share this Post:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*