Що робив голова Рівненської обласної ради на іменинах московського попа?

Блоги, Рівненщина

Днями у Сарнах відбулося пишне дійство – ювілей митрополита сарненської філії московської православної церкви, адепти якої бузувірськи називають її УПЦ.
На день народження Митрополита Сарненського і Поліського Анатолія окрім попів московської православної церкви в Україні різних рангів зі всіх куточків України та самого її очільника Онуфрія, позбігалися й керівники навколишніх районів на чолі з головою обласної ради Миколою Драганчуком вкупі з подружжям Богатирчуків-Кривків. І, власне, сам цей факт є найбільш вражаючим, особливо, якщо пригадати, як попи цієї церкви благословляли терористів на Сході України на вбивства українців.
Як пише Північ-інфо Онуфрія, який до Сарн прилетів на вертольоті, на в’їзді до міста радо зустрічали перші керівники району.
Та вочевидь багатьом представникам влади на Рівненщині не до особливостей релігійних аспектів у державі. Більшість з них, вочевидь, слабо розуміється в ієрархіях та конфесіях, а Церкву звикли використовувати виключно для піару перед черговими виборами та на Великдень для фотосесії з яйцями.
Але цього разу розрахунок може дати збій, і вже перед наступними виборами, неперебірливі у питаннях духовних, «районні голови» та різні місцеві депутатики можуть не лише недорахуватися голосів у бюлетенях, а й змушені будуть відповісти за лестливу зустріч хлібом-сіллю представників церкви, яка неприховано підтримує сепаратизм і вбивство наших вояків на Сході країни.

Микола ПЕРЕЛЕСНИК
фото – УПЦ

Share this Post:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*