Шуршать тривожно сосни над головою Шершуна

Без категорії

У неділю, 5 березня, тихий інформаційний штиль вихідного дня на Рівненщині порушив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков своїм дописом на сторінці у Facebook

— Сьогодні, 5 березня, затримали в.о. начальника і екс-керівника управління лісового та мисливського господарства Рівненської області та 8 директорів лісгоспів, які “сумлінно” працювали навіть на вихідні, — повідомляє Арсен Аваков. — До речі, колишній керівник пішов зі свого поста місяць тому. Його «справу» продовжив новопризначений начальник. 15 тисяч євро і 5 тисяч доларів привезли директори лісгоспів керівництву управління. Вказану суму повинні були передати перевіряючим з Держлісагентства за приховування виявлених порушень. Корупція в класичному вигляді, якісно задокументовані і ті, хто брав, і ті, хто давав. Дякую співробітникам управління захисту економіки в Рівненській області ДЗЕ Нацполіції і військовій прокуратурі за відмінне відпрацювання та оперативне затримання. Крок за кроком знищимо корупцію.
Нагадаємо, що управлінням лісового господарства керував Володимир Грицайчук.
Поки Speckor-Info невідомо, кого саме з лісівників затримали. Відомо, що серед директорів рівненських лісгоспів на Рівненщині, є троє депутатів обласної ради.

Також, із власних джерел, відомо, що до “Справи лісників” опосередковано причетний колишній головний лісівник Краю, Микола Шершун, котрий у грудні 2015 року відчув всі аромати популярного в ті часи люстраційного засобу – смітника, і саме через свою причетність до “лісових” справ. Ніні ж він очолює профспілки Рівненщини і, звісно, вдає, що лісові справи краю залишилися лише у приємних спогадах своєї трудової кар’єри. Проте, багато хто зовсім іншої думки і, сподіваємося, його причетність до подій 5-го березня у Рівному невдовзі спливе на поверхню, як і всі інші справи від яких давно тхне тим, що, як кажуть у народі – не тоне.
Сподіваємося також, що лісові злодії та хабарники невдовзі опиняться не в імпровізованих люстраційних смітниках, а в загратованих приміщеннях, а імена їхні прикрасять смітники історії.
Микола Перелесник, Speckor-Info.net

Share this Post:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*