У Рівному відбувається Арт-семінар «Куст»

культура, Новини

Сьогодні на  прес-конференції, присвяченій арт-семінару «Куст», говорили про формування літературного наповнення на наступний рік та актуальну тематику.

Літнє Рівне багате на культурні події, серед яких літературний міжнародний арт-семінар «Куст» що відбуватиметься з 18  по 22 липня, займає особливе місце. Третій рік силами Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України проводиться письменницький мобільний вишкіл, який охоплює такі локації як Рівне, Дубно, Остріг –  і презентує історико-культурне надбання краю.

Лекції для учасників та  роботу з добірками до видання провадитимуть: Євген Баран, Олександр Косенко, Василь Кузан, Олексій Юрін, Олександр Ірванець, Сергій Пантюк, Леся Мудрак, Сергій Лазо, Анатолій Кичинський, Петро Кралюк

21 липня у програмі семінару передбачений письменницький фест «Гурби-2018»,  де звучатимуть виступи письменників і поетів, презентації нових книг. Поетичний Вудсток  відбудеться 22 липня на Рівненській «Зеленці», що в парку Шевченка.

 

 

Share this Post:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*