В Рівному мітингують через формулу Штайнмайєра

Головна, Новини, політика, Рівненщина, Україна

2 жовтня у Рівному відбулося одразу два мітинги проти т.зв. формули Штайнмайєра щодо розведення сил ООС та проведення місцевих виборів на території ОРДЛО, яку напередодні схвалили представники тристоронньої контактної групи у Мінську.

Нагадаємо, що 1 жовтня ряд російських, а згодом і українських ЗМІ поширили інформацію з посиланням на документи, де нібито описано процес розведення сил та проведення місцевих виборів в окупованих Росією районах Донецької та Луганської областей.

Дану формулу, яка передбачає почергове відведення озброєнь від лінії розмежування, розширення “сірої зони”, передачу кордону під контроль українських військових і проведення виборів, масово не сприйняли в українському суспільстві, що й стало причиною мітингів у багатьох містах України.

Перший мітинг у Рівному відбувся ввечері 2 жовтня під стінами обласної держадміністрації. На мітингу зібралось близько півсотні людей. Серед них зокрема представники “Об’єднання добровольців Рівненщини”, політичної партії “Свобода”, Нацкорпусу та інших організацій.

В Рівному мітингують через формулу Штайнмайєра
Мітинг проти “формули Штайнмайєра” під стінами ОДА

Окрім виступів Романа Коваля (ОДР) та депутата облради від Свободи Олександра Савчука на цьому мітингу збиралися підписи, які планується долучити до відповідного звернення Рівнеоблради до Президента України.

Другий мітинг, що відбувся на Майдані Незалежності в центрі Рівного, уже о 19:00 також зібрав декілька десятків рівнян, які висловилися проти подібних домовленостей з Росією та контрольованими нею бойовиками на території ОРДЛО.

В Рівному мітингують через формулу Штайнмайєра
Учасники мітингу проти “формули Штайнмайєра” в Рівному на Майдані Незалежності

В рамках всеукраїнського протесту проти домовленостей на умовах Кремля акція, що отримала назву “Ні капітуляції!”, буде продовжена. Зокрема в неділю, 6 жовтня уже анонсовано проведення всеукраїнського віча у Києві.

Share this Post:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*