Вбивство Шеремета: за журналістом стежив співробітник СБУ

Новини, політика, Україна

Чоловік, причетний до спецслужби, був під будинком Шеремета напередодні його вбивства.

Колишній або чинний співробітник Служби безпеки України був помічений на відео з камер спостереження в ніч перед убивством журналіста Павла Шеремета.

Його змогли ідентифікувати журналісти OCCRP і проекту “Слiдство.Iнфо”, які провели незалежне розслідування вбивства, що сталося 20 липня 2016 року.

Зокрема, розслідуванням встановлено, такий собі Ігор Устименко був біля будинку Шеремета впродовж декількох годин уночі, коли під машину журналіста було закладено вибухівку. Він приїхав на місце події на автомобілі Skoda Octavia 2551 сірого кольору.

Автівка зареєстрована на іншу особу – Наталію Зарецьку. Ані вона, ані Устименко не змогли пояснити факту використання авто людиною, яка має стосунок до української спецслужби.

Згідно з даними розслідування, Устименко працював в СБУ принаймні до 2014 року. Сам він відмовився коментувати свої зв’язки зі спецслужбою. Відмовилася давати коментарі журналістам і в СБУ.

Share this Post:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*