Чт. Вер 24th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

12 січня “Піккардійська терція” принесе до Рівного “Казку на білих лапах”

12 січня "Піккардійська терція" принесе до Рівного  "Казку на білих лапах"

Рівне стане першим містом гастролей проекту “Казка на білих лапах” за участю вокальної формації “Піккардійська терція” і прийматиме його 12 січня 2020 року в Рівненському обласному музично-драматичному театрі.

Всього на мапі туру “Казка на білих лапах” 6 міст – Львів, Рівне, Житомир, Вінниця, Дніпро та Київ. Виступи відбуватимуться з 9 по 19 січня.

“Казка на білих лапах”- унікальний проект,у якому разом із визнаними митцями легендарної групи в ролі персонажів вертепу співають 12 талановитих незрячих дітей віком від 4 до 12 років із 7 українських міст: Рівного, Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Дніпра, Миколаїва та Харкова.

У програмі звучатимуть хіти “Піккардійців” і прем’єра 9-ти нових різдвяних пісень. Автором музики до 9-ти прем’єрних пісень є Славко Нудик – соліст Вокальної формації “Піккардійська терція”.

До речі 13 листопада 2019 року у Міжнародний день незрячих людей мистецький проєкт “Казка на білих лапах” випустив у світ однойменний альбом.

Як приходить Божа іскра, яка по-доброму запалює твій мозок не скаже ніхто, ні нині сущий, ні ті ,хто давно померли. У один вечір 6 січня 2012 року у мене народилося 9 музичних ідей та 9 поетичних текстів. І після запису малого “Кобзаря” сім років потому, побачивши що незрячі діти, бачать усе, окрім перешкод, я не зміг не втілити цього у життя. – розповідає Славко Нудик.

Музичний альбом “Казка на білих лапах”

“Казка на білих лапах” справді унікальне і дуже добре сценічне дійство, яке змінить не одну людину і навчить “бачити” тих, хто вважає себе зрячим.