Пт. Вер 25th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

22 січня “Козацьке Різдво” буде у Дубні

22 січня "Козацьке Різдво" буде у Дубні

Благодійна презентація кінострічки “Пекельна хоругва, або Різдво Козацьке” відбудеться 22 січня о 16:00 у Дубенському РБК.

Дитяча казку “Пекельна хоругва, або Різдво Козацьке” створив режисер Михайло Костров за підтримки Держкіно. продюсером картини виступив Євгеній Д’яченко, сценарій написав Сашко Лірник (Олександр Власюк) за мотивами свого твору “Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід”.

Козаки багато років захищали український народ від усякої напасті, не шкодуючи ні своєї крові, ні своїх життів заради блага простих людей. Саме тому прощаються їм усі гріхи, якщо померли в бою за справедливість, і жодної душі козацької в пеклі ви не знайдете, нічого їм там робити. Але Диявол був би не Дияволом, якби не хотів змінити цей порядок. Прикро йому, що жодного козака за стільки років не бачив у себе, ось і вирішив з апостолом Петром посперечатися, що зможе зловити та до Різдва утримати в себе найкращого та найбільш хороброго козака на ім’я Семен. Тільки ось хлопця сам чорт не підкупить і не залякає, що з ним робити з таким? – такий ключ дають творці стрічки “Пекельна хоругва, або Різдво Козацьке”

“Пекельна хоругва, або Різдво Козацьке”

Всі кошти зібрані під час презентації стрічки будуть передані на потреби українських бійців в зоні ООС. Також на всіх чекає творча зустріч з командою фільму.