Сб. Вер 26th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

34 рекламні тумби в Рівному встановлять до 20 грудня

В Рівному з'явилися нові рекламні тумби (ФОТО)

У Рівному до 20 грудня встановлять усі 34 рекламні тумби (т. зв. “колони Морріса”) для організованої поклейки оголошень.

Місцеві ЗМІ уже повідомляли про відповідний тендер на платформі “ProZorro” від УЖКГ. Вартість тендеру – 1,145 млн грн. Переможець тендеру – приватна підприємиця Олена Борейко.

Згідно з умовами тендеру, місто включило в цю суму і витрати на розміщення тумб. Конструкції виготовлені зі склопластику товщиною 5 мм. Встановити їх планується у найбльші ллюдних місцях.

Ідея встановлення тумб належить Олені Хомич, яка подала свій проект і виграла конкурсу проектів Громадського бюджету 2018 року. Мета проекту доволі тривіальна – автор проекту хоче припинити хаотичне і заклеювання оголошеннями всіх доступних площ у місті. Ледь чи не всі стовпи, паркани, будинки і навіть дерева в Рівному регулярно заклеюють заповзятливі працівниками сфери “активно-агресивної” реклами.

Зрештою саме встановлення відбувається не за планом. Зокрема видання “Четверта влада” уже звернуло увагу на те, що порушуються деякі вимоги щодо розміщення тумб:

Також ми уже повідомляли, що не всі рівняни з оптимізмом ссприйняли таку ідею. У мережі Facebook мешканці міста пояснюють це бажанням розклейщиків заробити більше на своїй роботі. Причина в тому, що оплата такої роботи залежить від кількості поклеєних афіш чи рекламних оголошень.

Ми вже писали про те, як з подібними рекламщиками почало боротися в листопаді управління ЖКГ. На телефони, вказані в афішах налаштували автододзвін з вимогою прибрати оголошення, який повністю нівелював ефект такої реклами. І це, слід визнати, був ефективний крок в боротьбі з заклеюванням. Як мінімум, півтори сотні підприємців звернулись за останній місяць до УЖКГ з запевненням, що рекламу прибрали і автододзвін можна відключити.