Пт. Вер 25th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

5 цитат про життя від письменників Рівненщини

Різдвяний restart від  мудреця з Карпат Андрія Ворона

Рівненські письменники роздумують про життя на сторінках власних романів. Бути українцем, бути у натовпі ,бути вільним читаючи:

Олександр Євтушок “Чорний солдатик” (2019):

— Як з ідеологією? — запитав я знову. — Струнко! — гукнув сотник. — Немає у нас іншої ідеології, крім служіння Райху та українському Народу. Повтори! — Немає… — і заткнувся.

Ірина Баковецька-Рачковська “Пластилін” (2018):

Людина сама вибирає мету перебування в пластиліновій масі, у загальнолюдському бовтанні, від якого вона стомлюється морально, фізично й підсвідомо. Вона не може сприйняти свободу, бо свобода забирає час, свобода розсіює, зіштовхує і дає шанс змінити напрям дій. Стимулювати може тільки незручність, а дискомфорт прискорює рух до мети. Таке садо стимулює людство, у якого час впливає на вибір, а не навпаки!

Макс Кідрук “Не озирайся і мовчи” (2017):

Відповідно, минуле, теперішнє та майбутнє насправді нічим не відрізняються, це лише суб’єктивні абстракції, які виникли через те, що ми не в змозі змінити минуле й не бачимо майбутнього.

Ксенія Циганчук “Коли приходить темрява” (2016):

“Воля” – яке то гарне слово! Як би хотілося бути вільним. І мати змогу не думати ні про що. Тільки… Тільки хіба це можливо?

Алла Рогашко “Осіннє рондо місячної ночі” (2015):

Наші страхи і сумніви не дозволяють мріям увійти в наше життя. Тому вони й залишаються нездійсненними,що ми боїмося їх здійснення!