Сб. Вер 26th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

8 грудня – національна жалоба через пожежу в Одесі

8 грудня - національна жалоба через пожежу в Одесі

На сайті Президента України з’явилося відповідне повідомлення. Через пожежу в Одесі постраждало понад 30 осіб.

Пожежа в одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу виникла 4 грудня, близько 10 ранку. Коледж був розміщений в історичній будівлі в центрі Одеси, на гасіння пожежі прибуло майже 70 вогнеборців.

Станом на сьогодні відомо про 8 жертв та 10 зниклих безвісти. Понад 20 осіб перебувають у лікарнях.

Згідно із Указом Президента сьогодні на всіх державних установих приспукатимть прапори. Розважальні заходи скасують.

Коротка хроніка

Загорівся спочатку 3 поверх із п’яти, потім вогонь дістався до останнього. На вулиці Троїцькій перекрили рух.

На кінець дня в результаті пожежі семеро пожежників отримали ушкодження та опіки різного ступеню важкості. 25 осіб, серед яких учні та викладачі коледжу, потрапили до лікарень. Загибла 17-річна студентка Ксенія Бабенко.

Повністю пожежу загасити вдалося тільки під ранок 5 грудня. В цей же день оголосили про зниклих безвісти – 15 студентів та працівників коледжу. На цей момент у лікарнях перебувало за різними даними від 25 до 29 постраждалих. Ввечері на згарищі виявили тіло ще однієї загиблої, а 6 грудня загальна кількість жертв збільшилася до 4. 7 грудня встановлена кількість жертв уже складала 8 осіб, серед яких – померлий в лікарні рятувальник Сергій Шорохін.

Наразі двох осіб підозрюють у підпалі, розглядається також версія самозагорання через пароблеми електроустаткування. Під завалами може знаходитися ще 10 людей, зниклих безвісти. Їх досі розшукують.

8 грудня - національна жалоба через пожежу в Одесі