Адвокат Ярослава Гранітного на вимогу своїх однопартійців зі “Свободи” припинив членство у партії

Опубліковано: 22 Травня 2017

Про це йдеться у Заяві Рівненської обласної організації ВО “Свобода” щодо виходу з партії Ярослава Кальки, адвоката Ярослава Гранітного, котрий звинувачується у сепаратизмі і нині очікує суду в СІЗО.

Заяву у мережі Фейсбук 22 травня оприлюднив Євгеній Іванішин.

Ось її зміст:

“Заява Рівненської обласної організації ВО “Свобода” щодо виходу з партії Ярослава Кальки

19 травня 2017 року ряд рівненських ЗМІ поширили інформацію стосовно захисту адвокатом Ярославом Калькою особи підозрюваної у посяганні на територіальну цілісність.

Рівненська обласна організація ВО «Свобода» засуджує проведення замовних акцій протесту режисованих у Кремлі та вчинення дій проти державного ладу й територіальної цілісності України. Тому вважаємо недопустимою ситуацію за якої свободівець захищатиме у суді інтереси осіб підозрюваних у вчиненні таких дій.

Повідомляємо, що на вимогу обласного комітету партії, 20 травня Ярослав Калька припинив своє членство у ВО “Свобода”. Просимо представників засобів масової інформації надалі не асоціювати професійну, адвокатську та будь-яку іншу діяльність пана Кальки з нашою політичною силою.

Окрім того доводимо до відома громадськості, що Ярослав Калька зобов’язався скласти мандат депутата Гощанської районної ради, наданий йому довірою виборців до ВО «Свобода».”

Адвокат Ярослава Гранітного на вимогу своїх однопартійців зі "Свободи" припинив членство у партії

Дещо дивною може видатися позиція партійного керівництва. Чи то перелякалися, що ще більше заплямують свої партійні клейноди, чи жива ще образа на Славіка Гранітного за зраду у 2013 році – невідомо. Та якось вибірково “працює” обурювально-засуджувальний партійний апарат.

Адвоката, який робить свою роботу і виконує прямі свої обов’язки засуджують і практично змушують піти з партії та скласти депутатський мандат, а от посадовців з партквитками “Свободи”, які “попалилися” на хабарництві, засудження якимось дивом минають. Про це, зокрема,  Євгенію Іванішину дорікнув ще один екс-свободівець від 2013 року Дмитро Сільман.

Адвокат Ярослава Гранітного на вимогу своїх однопартійців зі "Свободи" припинив членство у партії

Олексій Самчук

Читати наступну статтю

Викрили квартирних крадіїв-гастролерів

Пн Тра 22 , 2017
Працівники кримінальної поліції Рівненського відділу поліції у результаті проведених оперативних і розшукових заходів затримали 30-річного уродженця Республіки Вірменія, жителя Києва, який обікрав помешкання рівнянки та може бути причетний до вчинення аналогічних злочинів на території України, повідомили з Відділу комунікації поліції Рівненської області
Викрили квартирних крадіїв-гастролерів