Акція “Зупини капітуляцію” в Рівному тривала 15 хвилин

Опубліковано: 8 Грудня 2019

Спецкор з місця події повідомляє, що на акцію прийшло близько сотні людей, переважно – з прапорами ВО “Свобода”.

Як повідомлялося раніше, політична партія Свобода анонсувала вчора акцію “Зупини капітуляцію”. Основний адресат акції – Президент України, в якого вимагають непоступливості у переговорах “Нормадської четвірки”.

Акція Зупини капітуляцію

На акцію прийшло трохи менше сотні людей. Серед них – представники “Свободи” та “Європейської солідарності”, а також прості рівняни. Акція закінчилася швидко, основні меседжі залишилися такими ж, як і раніше.

Паралельно в Києві та інших містах України відбуваються подібні мітинги. В столиці зокрема проводиться народне віче “Червоні лінії для Володимира Зеленського”.

Нагадаємо, зустріч українського, французького, російського президентів та канцлера Німеччини відбудеться завтра, 9 грудня. Детальні плани зустрічі та перемовин наразі втаємничені. У цьому форматі зустріч відбудеться вперше за 3 роки.

Олексій Самчук

Читати наступну статтю

В Костополі висадили Парк Небесної Сотні за участі Миколи Карпюка та школярів

Нд Гру 8 , 2019
Лісівники Костопільщини започаткували Парк Небесної Сотні. Декілька сотень дубів і ялин висадили за участі Миколи Карпюка та костопільських школярів. 3 грудня, як уже повідомляв Спецкор, відбулося започаткування лісопаркової зони на честь полеглих героїв Небесної сотні. Акцію підтримав своєю присутністю політв’язень Росії Микола Карпюк. Час проведення акції було обрано знаменний, оскільки […]
В Костополі висадили Парк Небесної Сотні за участі Миколи Карпюка та школярів