Сб. Вер 19th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Бійців батальйону НГУ «Донбас» не здивувало, що Паршов здатний на вбивство

Бійців батальйону НГУ «Донбас» не здивувало, що Паршов здатний на вбивство

Убивця екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова 28-річний Павло Паршов – колишній боєць батальйону НГУ “Донбас” у складі вч 3057. Раніше він намагався потрапити в добровольчий батальйон «Карпатська січ» та «Азов». Його колишніх товаришів по службі не дивує, що він виявився здатний на вбивство.

Про це розповів журналіст Юрій Бутусов.

«Спілкувався з колегами з його роти. За їх інформацією, Паршов прийшов в батальйон літа 2015-го року, даних про його появу на фронті раніше березня 2015-го поки немає. Раніше намагався знайти собі місце у складі добровольчого батальйону “Карпатська січ”, потім намагався перейти в “Азов”, але в підсумку йому вдалося потрапити в “Донбас”», – зазначив Бутусов.

Детальної перевірки солдатів при вступі на службу не проводилося, і тому не було встановлено, що Паршов із 2011-го року в розшуку за економічні злочини.

Критично колеги згадують лише одне – “він був фашиком”, “праворадикальних”. Але на його поведінці, як солдата, це не позначалося, відкрито він свої погляди не пропагував, дисципліну в підрозділі не порушував. Заслужив хорошу репутацію в якості бійця, не вживав алкоголь, займався спортом, був добре підготовлений до військової служби. Виявив себе як рішучий чоловік, готовий до ризику. Втім, його період служби припав на найбільш спокійний час перебування “Донбасу” в АТО, як би він проявив себе у важких боях – невідомо. Свідоцтв про участь Паршова в боях немає. Але товаришів по службі не дивує, що він виявився здатний на вбивство.

«Паршов звільнився через рік служби, на нього оформляли самовільне залишення частини, але без правових наслідків. Звільнили – і все. Де він був і чим займався після звільнення – поки невідомо. Кажуть, що знаходився в Дніпрі, підтримував контакти з деякими представниками руху футбольних фанатів», – додав журналіст.

Нагадаємо, 28-річний Павло Паршов виявився вбивцею екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова. Він холоднокровно розстріляв політика серед білого дня в центрі Києва.