Ср. Жов 28th, 2020

Спецкор

Головні новини України

БК “Рівне” та БК “Валенсія” підписали меморандум про співпрацю

БК "Рівне" та БК "Валенсія" підписали меморандум про співпрацю

Меморандум про співробітництво між БК “Рівне”, Україна, та БК “Валенсія”, Іспанія, підписали Сергій Ліщук та віце-президент іспанського клубу Франциско Рага.

Такі дружні та ділові стосунки між клубами склалися завдяки Президенту БК “Рівне” Сергію Ліщуку, який є визначною постаттю не лише у Рівному, але й живою легендою баскетболу у Валенсії, де провів багато успіших років за місцевий клуб в якості гравця.

– Ще на початку створення БК “Рівне”, я казав, що маю багато ідей для популяризації та розвитку баскетболу, які я почерпнув граючи в Іспанії. Зараз же, підписанням цього меморандуму, ми наші дружні ділові стосунки оформили офіційно. Наступний крок – це вже конкретна реалізація спільних ідей, заходів та обмін досвідом. На скільки я знаю, подібного досвіду і таких міжнародних партнерів в українських баскетбольних клубів ще не було, – говорить ексбаскетболіст.

Даний меморандум передбачає співпрацю в різних напрямках співробітництва:

  • організаційні та юридичні питання у професійному баскетболі;
    спортивна наука, технології та інфраструктура;
  • спортивна медицина;
  • організація баскетбольних змагань;
  • підтримка молодих баскетболістів;
  • антидопінгова діяльність;
  • програми підтримки та розвитку баскетболу;
  • підготовка спеціалістів і менеджерів з баскетболу;
  • залучення жінок до баскетболу.

За взаємною згодою Сторін, співпраця може розвиватися і в інших напрямах.

Серед реальних заходів, про які домовилися клуби, – консультації, обмін спеціалістами, персоналом, експертами для обміну досвідом, співробітництво в підготовці персоналу, участь делегацій кожного з клубів у змаганнях, навчаннях одне одного, дитячі баскетбольні табори, курси, семінари тощо.

Офіційна сторінка клубу з Іспанії уже оголосила цей меморандум як “Розширення кордонів Валенсія Баскет з Великим Сергієм Ліщуком”.