Пт. Вер 25th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Микола Бляшин проаналізував бюджет Рівного 2020

Микола Бляшин проаналізував бюджет Рівного 2020

Депутат Рівнеради Микола Бляшин проаналізував проєкт бюджету Рівного на 2020 рік. Із цікавого – дохідна частина у 2,2 млрд грн.

Проєкт бюджету, який сьогодні розглядала бюджетна комісія передбачає деякі зміни, порівняно з минулим роком.

Для прикладу, податок з доходів фізосіб (60% бюджетних надходжень міста) зріс на чверть – на 300 млн грн – і загалом складає майже півтора мільярда гривень. Середня заробітна плата по місту, переконує депутат, зросла, і це, ймовірно, позитивний фактор – як для працюючих громадян, так і для міста загалом.

Микола Бляшин проаналізував бюджет Рівного 2020

А от кошти від продажу землі та комунального майна (всього 30 млн грн) викликає у депутата запитання. Місто постійно продає землю, а заробляє на цьому стільки ж, скільки і від плати за надання адміністративних послуг.

Перш за все запитання до профільних управлінь щодо ефективності їхньої політики у сфері продажу майна громади. Власне тому у січні 2020 бюджетна комісія і заслуховуватиме представників управлінь, а також поставить ці запитання напряму відповідальним особам.

З попереднім аналізом документа, який будуть затверджувати на сесії 24 грудня, можете ознайомитися в дописі Бляшина. Це тут ↓↓↓.