Чт. Жов 29th, 2020

Спецкор

Головні новини України

«Матимете ще один Донецьк!» – на Рівненщині бурштинокопочі пікетують райвідділ поліції (ФОТО)

«Матимете ще один Донецьк!» - на Рівненщині бурштинокопочі пікетують райвідділ поліції (ФОТО)

У Зарічному Рівненської області під двері районного відділу поліції прийшло кілька сотень людей із різних сіл. Вони вимагають не чіпати їх і дати працювати на «клондайку».

Про це розповіла журналістка Інна Білецька.

«Зарічненський райвідділок. Дуже гаряче. Щойно прозвучало – будете мати ще один Донецьк!», – зазначила журналістка.

За її словами, протестують кілька сотень людей із різними вимогами і з різних сіл. Головна вимога – не чіпати і дати працювати. Найчастіше звучать слова “Аваков”, “мєнти” і “другий донбас”.

Все почалося з того, що в село Борове Зарічненського району заїхали поліцейські з райвідділком із спецпризначенцями. Між ними та селянами виник конфлікт. Люди кажуть, що кидали світло-шумові гранати та стріляли під школою. Селяни мають претензії до кількох місцевих поліцейських. Адже платили, за їх словами, по 100 доларів із однієї помпи. Кому саме не зізнаються, бо впевнені, що за таке можуть прикопати або спалити хату.

У свою чергу в поліції кажуть, що в Боровій працювало до сотні помп. Мотори робили стаціонарно, як на заводі – з ранку до вечора. Адже сюди спецпідрозділи не заходили раніше і люди навіть не прибирали помпи з урочищ.

«Місцеві кажуть, заробітки невеликі. До війни ці люди по 9 місяців у році працювали у Москві. Тепер ніде. Мороз по шкірі. Сама б за вуха тягнула сюди всіх 450 нардепів, щоб не з журналістами боролось, а попереджали велику біду», – додала Інна Білецька.

«Матимете ще один Донецьк!» - на Рівненщині бурштинокопочі пікетують райвідділ поліції (ФОТО)

Нагадаємо, 18 березня, на Сарненщині бурштинокопачі перекривали міжнародну трасу Варшава-Київ.