Чт. Вер 24th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Будівництво північної об’їзної Рівного стартує цьогоріч

Будівництво північної об'їзної Рівного стартує цьогоріч

Перша черга будівництва обійдеться бюджету в понад 800 млн грн. Білоруська ДСТ №2 з міста Гомель, яка виграла торги щодо будівництва північної об’їзної навколо Рівного, підписала договір на цю суму сьогодні, 11 жовтня.

Плани щодо будівництва нової об’їзної від магістралі Київ-Чоп до Луцької траси вперше озвучили ще у 2017 році. Тоді про виділення близько пів мільярда гривень на автошлях заговорив тодішній прем’єр Володимир Гройсман.

Загальна довжина об’їзного шляху складатиме 14,2 кілометра, з яких буде збудовано нових 6 кілометрів дороги. Ця ділянка з’єднає автодороги “Городище – Рівне – Старокостянтинів” та “Ходоси – Кустин”.

У рамках будівництва об’їзної траси на Луцьк зокрема заплановано створити розв’язку біля Малого Житина, провести реконструкцію Хотинської ділянки траси довжиною 4 км. Крім цього буде проведено поточні ремонтні роботи на ділянці автошляху між “Рівнеазотом” та дорогою Н-22, що з’єднує обласні центри Рівненщини та Волині з контрольно-пропускним пунктом в Устилузі на кордоні з Польщею.

Нагадаємо, що одна з головних причин будівництва об’їзної – необхідність розвантажити міські вулиці Рівного від транспортного потоку, яким курсує транзит з Києва та Житомира у бік Луцька та польського кордону.

За попередніми оцінками будівництво мало б закінчитися у 2020 році. Наразі реальні терміни завершення будівельних робіт, на думку заступника начальника Служби автодоріг Рівненщини Михайла Федорука, – не раніше 2021 року.