Пн. Вер 21st, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

«Бурштинокопачі» перекрили «варшавку» (ФОТО) (ВІДЕО)

«Бурштинокопачі» перекрили «варшавку» (ФОТО) (ВІДЕО)

Сьогодні, 17 березня, на Житомирщині близько сотні копачів бурштину перекрили трасу міжнародного значення Київ-Ковель-Ягодин, яку в народі називають «варшавкою».

Про це повідомив депутат Житомирської обласної ради Олександр Ніколайчук.

Люди зібралися біля повороту на Олевськ і перекрили рух транспорту. Вони вимагають дозволити їм добувати «сонячне каміння».

Як розповів Ніколайчук, спочатку обурені копачі, яким заборонили добувати бурштин, увірвалися до Олевської міської ради, заблокували її роботу, а далі поїхали перекривати дорогу, аби привернути увагу до того, що їх не пускають на родовища.

«Їх там зараз 70-80 оcіб. Але позиція у них дивна: якщо після перестрілки в Олевську вони самі просили забезпечити правопорядок, то зараз навпаки – скаржаться, що мовляв, забагато правоохоронців, які їм нібито заважають», – зазначив місцевий депутат.

У прес-службі головного управління Нацполіції в Житомирській області підтвердили інформацію про часткове обмеження руху транспорту мітингувальниками на 226-му км автодороги Київ–Ковель. За їх словами, близько 12-ї години до Олевського відділення поліції надійшло повідомлення про часткове обмеження руху транспорту на ділянці автодороги Київ–Ковель.

«Місцеві жителі, які беруть участь в акції, рухаються пішохідним переходом із перервою для пропуску службових транспортних засобів екстрених служб та маршрутних автобусів», – зазначили в прес-службі Нацполіції.

На місці події працюють слідчо-оперативні групи поліції області та місцевого відділення. Правоохоронці проводять з учасниками акції роз’яснювальну роботу, попереджаючи їх про відповідальність за блокування транспортних комунікацій.

«Бурштинокопачі» перекрили «варшавку» (ФОТО) (ВІДЕО) «Бурштинокопачі» перекрили «варшавку» (ФОТО) (ВІДЕО) «Бурштинокопачі» перекрили «варшавку» (ФОТО) (ВІДЕО)

«Бурштинокопачі» перекрили «варшавку» (ФОТО) (ВІДЕО)