Чт. Вер 24th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Депутати облради висміяли “Сміттєвого лобіста”

Депутати облради висміяли "Сміттєвого лобіста"

У середу, 5 квітня о 10:00 годині в Рівному мало відбутися засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

І саме на цей захід всі свої сили та старання мобілізував Голова однієї з ветеранських організацій Рівного Сергій Пандрак. Запальна промова в програмі заходу, вочевидь, також була заготовлена. “Гарячою”, а скорше темою “з душком” пан Сергій обрав проблему “львівського сміття”. А саме домагався того, аби сміття львівське стало рівненським.

Але стався прикрий випадок – комісія не зібралася у складі, необхідному для роботи. Водночас спрацював “запасний варіант”. За годину у сесійній залі Рівненської обласної ради почалося пленарне засідання позачергової одинадцятої сесії обласної ради сьомого скликання.

І хоч головним у порядку денному було питання “Про звернення Рівненської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо ситуації, яка склалася навколо рішення НКРЕКП, яким введено щомісячну абонплату за підключення до системи газопостачання”, представник “Спілки ветеранів” Пандрак домігся того, щоб йому надали трибуну для озвучення його заяв-вимог “допомогти” львів’янам завалити Рівненщину їхнім сміттям, ну й заодно нагадати обранцям області про всеохоплюючу зраду довкола.

Якби тільки пан Сергій знав, чим обернеться для нього копирсання у львівському смітті на сесії облради, то певно залишився б допивати каву у сусідньому кафе.

Оскільки депутати цього дня виявилися напрочуд тверезомислячими та адекватними, вимоги сміттєвого лобіста були проігноровані, а сам “вимагач” був заледве не публічно присоромленим за намагання підкинути рівнянам пару десятків тон сусідського сміття.

Микола Верейко для Speckor-Info