Пн. Вер 21st, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Дубенський аеродром після ремонту працюватиме по проекту НАТО

Дубенський аеродром після ремонту працюватиме по проекту НАТО

Вже влітку, можливо, на Дубенському аеродромі, що в Привільному, приземлятимуться військові літаки. На разі аеродром приводять до ладу.

28 січня, відбулася зустріч міського голови Василя Антонюка з командувачем Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковником Сергієм Дроздовим та його першим заступником генерал-лейтенантом Аркадієм Вашутіним щодо розташування у місті Дубно авіаційної комендатури.

Під час зустрічі було напрацьовано алгоритм дій щодо розташування у місті Дубно авіакомендатури. Міська влада Дубна запропонувала командувачу та його заступнику три варіанти приміщень в місті. Вони зупинили свій вибір на одному з них, проте мають погодити його з вищим командуванням у Києві.

За словами міського голови Дубна Василя Антонюка, кошти на ремонт приміщення виділятимуть з міського бюджету – подарунок міста ЗСУ.

Також військові командири ознайомились з інфраструктурою міста, необхідною для створення та функціонування даного підрозділу Повітряних Сил Збройних Сил України.

– Ідеться про авіаційний полк, – розповів п. Антонюк. – На разі активно ремонтують злітну смугу і ангари на аеродромі, щоб була можливість приймати авіатехніку. Все це фінансує Міноборони, реалізовують проект НАТО. Вже влітку військове командування сподівається, що в Привільному приземлятимуться літаки Повітряних Сил. Окрім того, ми створюємо всі умови для комфортного життя. Зокрема, будівництво дитячого садочку, басейну, а також ми залишили півтора гектара для забудови житла для військових. Також на рівні міської ради ми маємо програму щодо сприяння допомоги військовим частинам.

Джерело: “Рівне Вечірнє”.