Сб. Вер 19th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Голова Рівненської ОДА продав землю на березі Нобеля

Голова Рівненської ОДА продав землю на березі Нобеля

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко підписав розпорядження про продаж 35 соток землі на березі озера Нобель, що знаходиться в Зарічненському районі. Ласий кусок землі обійдеться покупцю в 4 тисячі доларів.

Про це свідчать дані розпорядження голови ОДА.

Покупцем цієї ділянки буде її попередній орендар Микола Воронко. За нинішнім курсом валют 35 соток землі на березі курортного поліського озера пану Воронку обійдуться у 111,6 тисяч грн. Натомість приватні власники за таку суму ж продають ділянки розміром 10-13 соток.

Зауважимо, вартість земельної ділянки, яку хоче придбати Микола Воронко, була встановлена у результаті експертної оцінки. Ці 35 соток він орендував останні кілька років. А торік звернувся до ОДА з клопотанням про їхній продаж. Метою купівлі, згідно розпорядження, є реконструкція будівлі лазні під мотель «Нобель».

Укладати договір купівлі-продажу голова ОДА доручив Зарічненській РДА.

Голова Рівненської ОДА продав землю на березі Нобеля

Додамо, Рівненська ОДА розпоряджається землями поза населеними пунктами. У рамках децентралізації у Києві обіцяли прийняти закон, який передасть ці повноваження місцевим радам, адже йдеться про кошти для наповнення місцевих бюджетів. Але змін поки нема.

Нагадаємо, депутати Рівненської обласної ради, перш ніж надати дозвіл на видобуток граніту у «Соснівському гранкар’єрі», хочуть перевірити його на наявність бурштину.