Сб. Вер 26th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Голова Верховної Ради  підписав закони про 75% української на ТБ та заборону георгіївської стрічки

Голова Верховної Ради  підписав закони про 75% української на ТБ та заборону георгіївської стрічки

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон щодо введення 75% частки української мови на загальнонаціональних і регіональних каналах та закон щодо заборони георгіївської стрічки
Про це спікер українського парламенту заявив під час засідання Верховної Ради, повідомляє Еспресо.TV.

Парубій зазначив, що незважаючи на те, що дехто намагався заблокувати закон про українську мову на державному телебаченні, парламент продемонстрував, що він – український.

“І сьогодні я підписую закон, який передбачає обов’язкову частку української мови на загальнонаціональному телебаченні 75%. Я невідкладно підписую закон. Також зараз підписую закон про заборону так званої георгіївської стрічки – символу ненависті й ворожнечі”, – наголосив Парубій та підписав документи.

Зазначимо, що 23 травня Верховна Рада внесла зміни до деяких законів України щодо мови аудіовізуальних, електронних засобів масової інформації, чим зобов’язала телеканали мовити українською не менше 75%.

16 травня Верховна Рада ухвалила законопроект про заборону георгіївських стрічок в Україні. У зв’язку з цим у російському МЗС заявили, що заборона георгіївської стрічки в Україні відкладе виконання Мінських угод.