Чт. Жов 29th, 2020

Спецкор

Головні новини України

Ігор Гузь вимагає у Іванісова скласти мандат

Ігор Гузь вимагає у Іванісова покинути Парламент

Після виключення нардепа, засудженого у 1996 році за згвалтування, з лав фракції волинський нардеп-мажоритарник Ігор Гузь вимагає у Іванісова покинути Парламент.

Сьогодні зранку Романа Іванісова рішенням фракції виключили зі складу президентської політсили у Верховній Раді. Про це з трибуни Парламенту оголосив Дмитро Разумков.

Після цього до депутатів та, зокрема, до самого Іванісова звернувся депутат-самовисуванець з Волині, колишній народнофронтівець Ігор Гузь.

– Романе, як тобі спалося останні два-три тижні? Про що ти спілкувався з виборцями на Рівненщині? Які в тебе емоції і чи читаєш ти соціальні мережі? – звернувся він безпосередньо до колеги.

Нагадаємо, Гузь входить до депутатської групи “За майбутнє”. До Парламенту він потрапив уже вдруге від того ж округу на Волині – №19. Наразі безпартіний.

Я депутат-мажоритарник, і за останні два тижні сотні виборців звернулися до мене з простим запитанням: як мені перебувати у залі Верховної Ради з людиною, яка ґвалтувала жінку. Людиною, яка приховала це і брехала своїм виборцям у червні-липні цього року? Як ця людина буде виходити на трибуну і що вона буде говорити? – говорить волинський парламентар.

Після цього депутат закликав Романа Іванісова, який свого часу встиг побути партійцем як мінімум двох політичних сил (Батьківщини, від якої його обрали депутатом Рівненської облради, та БПП) не ганьбитися. Ігор Гузь вимагає у Іванісова не ганьбити українськиї Парламент:

Я не знайомий з Іванісовим. Але вважаю, що ця людина повинна здати депутатський мандат і не ганьбити український парламент. Тому, Романе, здай мандат, не ганьби парламент! – резюмував депутат з Волині.

За інформацією, яку поширили нещдавно у ЗМІ, Іванісова було засуджено за згвалтування ще підлітком. Це викликало неабиякий скандал та обурення виборців та колег депутата.

До групового згвалтування також був причетний син мера Бердянська. З присуджених Роману Іванісову 42 місяців колонії він відсидів лише 30. Тоді його амністував Леонід Кучма, другий Президент незалежної України.

Наразі Іванісов, мажоритарник від партії “Слуга Народу” по 153 округу інформацію про судимість заперечує. За його словами, він зможе надати докази того, що він не був судимий.