“Й..й сором”: Соня Кошкіна про появу Іванісова у ВР та “монобільшість”

Журналістка Соня Кошкіна у своєму телеграм-каналі оприлюднила допис, в якому згадала нардепа з Рівненщини Романа Іванісова, який з’явився сьогодні у ВР.

Далі – переклад українською допису Соні Кошкіної:

Парад п..ць триває. Дубль два

Пам’ятаєте нардепа-насильника Іванісова?

Як тільки історія про його темне минуле розкрилася, Давид Арахамія і Президент Зеленський наполягали: Іванісов – якщо все підтвердиться – повинен здати мандат.

Ось – пряма мова Арахамія від 22 листопада: “Ми повинні в парламенті тиснути на Іванісова, щоб він здав мандат. Це моя думка і це позиція нашої фракції”.

Зрозуміло, все підтвердилося. Але Іванісова просто “по-тихому” виключили з фракції. Чому по-тихому? Та тому що монобільшість така “моно”, що у них навіть на елементарне голосів не вистачає, навіщо ж з хорошою людиною – якщо в подальшому він може “підголосовувати” – сваритися? Ну правда?

Вигнати його з Ради “Слуги” просто не можуть – важелів немає. Зрозуміло, Арахамія прекрасно знав це, коли робив свою заяву і коли давав підстави для аналогічної заяви президенту. Знав! Глава фракції!

Але все одно говорив те, що він говорив. Чи випадково? Не думаю.

І що ми маємо? Сьогодні, як ні в чому не бувало, Іванісов заявився в Раду. І колеги по СН прям бігом всі кинулися на нього “тиснути”. Читай: обіймати і тепло вітати. Фотки в новинах подивіться – переконаєтеся. Тільки пакети для нудоти перш приготуйте.

Схоже

А після наш кореспондент підходить до Арахамії, запитує “як же, мовляв, так?”. І він на блакитне око: “не можемо з Ради вигнати, немає законних методів”.

(Подивіться відео в новинах, воно коротке і ну дуже епічне).

Аааааа!!!! Невже вони два місяці тому були? Ні, їх не було! Чи ти не знав? Знав, але усвідомлено брехав. Бо “піпл хаває”, а говорити Слуги люблять те, що подобається людям. Ще й Президента приплітають.

Ну, а у громадянина Іванісова все добре, чо. Дивіться, як посміхається. Пам’ятається, в листуванні з Джокером він стверджував, що піддався нападкам за свою “антикорупційну діяльність”. Серйозно?! Ви щось чули про гарячого антикорупціонера Іванісова? Я – ні. Не можу вже прям дочекатися, коли він лиходіїв викривати почне.

Це була наша постійна рубрика й..й сором від влади.”

Відео, яке опублікувало видання “Лівий берег”:

Нагадаємо, що Роман Іванісов був обраний до парламенту по мажоритарному округу №153 на Позачергових виборах народних депутатів. Пізніше з’явилася інформація про те, що в дев’яностих роках він відбував тюремний термін за групове згвалтування у Бердянську. Після цього його виключили з фракції партії “Слуга народу”

Депутат Іванісов так не підтвердив та остаточно не спростував поширену інформацію. Сьогодні після тривалих парламентських канікул та майже 2 місяців особистих прогулів нардеп від Рівненщини вперше з’явився у парламенті.

Збережімо cookies?