Вт. Чер 2nd, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Класична музика в Україні набуває популярності – рівняни про концерт Грушина (ФОТО) (ВІДЕО)

Класична музика в Україні набуває популярності - рівняни про концерт Грушина (ФОТО) (ВІДЕО)

?????????????????????????????????????????????????????????

Рівняни дуже тепло зустріли українського композитора та піаніста Єгора Грушина з новою програмою «Solo Piano». Зала Міського будинку культури була майже повністю заповнена любителями класично музики. Як зауважив сам музикант, кожного разу все більше рівнян приходить на його концерти.

Кожен раз як приїжджаю в Рівне, вас стає все більше. Я дивуюсь. Але значить так треба, – прокоментував музикант.

Єгор зізнався, що виступати самому, насправді, завжди важче. Цей тур став для композитора непередбачуваним:

Насправді ми планували зовсім інший формат, але мені захотілось побути на сцені одному, тільки я і ви.

У цьому турі музиканти вже відіграли сім концертів. І кожного разу, за словами Грушина, отримують від глядачів все нові емоції.

Хочу подякувати вам за те що ви підтримуєте, ходите на концерт, за те, що ви слухаєте нашу музику. Це для нас безумовно важливо. Найважливіше, що тільки є у житті, це мати можливість доносити нашу музику до якомога більшої кількості людей, – сказав композитор.

Він зізнався, що його дуже часто запитують, як можна займатися в Україні подібною музикою, адже на класичну музику в нас не ходять. Як доказ того, що в Україні все-таки ходять на таку музику, Грушин зробив фото з глядачами.

Класична музика в Україні набуває популярності - рівняни про концерт Грушина (ФОТО) (ВІДЕО)

На біс піаніст зіграв композицію, яка є найбільш прослухованою.

У мене є композиція трошки, насправді не трошки, сумна, але чомусь вона є найпрослухованішою. Загалом її прослухало в цьому світі певно мільйон людей, принаймні на наших офіційних ресурсах півмільйона переглядів. Чому саме так сталося? Чому саме цей трек? Напевно людям він так подобається, – зазначив композитор.

Фанатка Єгора Грушина рівнянка Ольга Дятлик вже втретє відвідала його концерт і поділилася своїми враженнями:

Єгор дуже крутий. Я грала його ноти для своєї племінниці. Ми з племінницею його фанати, слухаємо його музику, його альбоми, і його шикарну музику до кінофільму «Жива». Враження просто… Задоволення величезне. Я купила його ноти в подарунок і під час концерту слідкувала. Було дуже приємно чути виконання, я деякі речі не розуміла як заграти, а тепер я вже знаю, – зізналася рівнянка.

Судячи за кількістю глядачів у залі, класична музика в Україні стає все популярнішою.

Я дуже рада, що класична музика знову стає популярною. Наша держава справді відновлюється, наші цінності відновлюються. Це круто, що є такий інтерес до сучасної музики, – зазначила Ольга.

Нагадаємо, за 6 років творчості Єгор Грушин дав понад 200 концертів, презентував світу 4 альбоми, одну збірку фортепіанних творів, видану відомим шведським лейблом,та став автором саундтреків до 6-ти вітчизняних фільмів, один із яких «Жива».