Пн. Вер 21st, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Квасилів готовий приєднатися до міста Рівне

Квасилів готовий приєднатися до міста Рівне

Про це повідомив селищний голова Квасилова Степан Горбатюк на робочій зустрічі з проекту “ПУЛЬС” Рівненського РВ АМУ.

– Ми давно хотіли би утворити громаду, але наші сусіди, навколишні села пішли проти перспективного плану і утворили власну Корнинську громаду, тим самим порушивши наш формат об’єднання, який був передбачений у перспективному плані Квасилівської ОТГ. Потім ми вже обговорювали з нашими депутатами можливість приєднання до Здолбунова. Однак, люди висловилися проти. Мовляв, якщо вже приєднуватися до когось більшого, то це однозначно має бути Рівне, а не Здолбунів, – сказав селищний голова.

Наразі у Квасилові працюють над питанням щодо приєднання до Рівного.

Консультант з правових питань Василь Курилас стверджує, що даний процес уже не можна згорнути. Він зауважив, що Корнинська громада вже стала самостійною, тому не слід очікувати від членів громади ініціативи щодо об’єднання з Квасиловом.

Курилас вважає, що слід прискорити приєднання Квасилова до Рівного, а також розглянути пропозиції щодо фінансової стимуляції розвитку Квасилівської інфраструктури.

Степан Горбатюк стверджує, що Квасилів має хороші перспективи розвитку. При цьому селищний голова посилається на значну кількість бюджетоутворюючих підприємств, які забезпечують регулярне наповнення бюджету.