Пн. Вер 21st, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Львівське сміття викидають дорогою до пункту призначення (ОНОВЛЕНО)

Львівське сміття викидають дорогою до пункту призначення (ОНОВЛЕНО)

В той час, поки коридорами влади бігають деякі активісти з вимогою “прихистити” сміття від Садового, і прикриваючись ветеранами АТО, на Рівненщині перевізники намагаються непомітно вивантажити сміття зі Львова. 

У вівторок, 11 квітня, поблизу міста Дубно Рівненської області на місцевому сміттєзвалищі поліцейські виявили вантажний автомобіль із львівським сміттям, про це повідомили в обласному управлінні Національної поліції.

Як повідомили правоохоронці, автомобіль DAF житомирської реєстрації застали під час вивантаження побутових відходів. При цьому, згідно з транспортною накладною, вантажівка із 45 метрами кубічних сміття прямувала зі Львова до Дніпра.

Зі слів водія вантажівки, в авто виникли технічні несправності з коробкою передач, тому він змушений був заїхати на станцію технічного обслуговування, за якою знаходиться сміттєзвалище.

А тим часом деякі місцеві діячі, котрі прикриваються ветеранами АТО, посилено атакують місцевих депутатів та чиновників з вимогою “допомогти сусідам” вирішити проблему сміття. Зокрема, Сергій Пандрак, який очолює одну з рівненських ветеранських організацій не припиняє закидувати органи самоврядування різноманітними зверненнями, не шкодуючи ні паперу, ні чиновницько-депутатських вух.

Поміж тим, за старою своєю звичкою, пан Пандрак вчергове надав собі чергову регалії і перебуваючи на Волині називав вже себе керівником УНА-УНСО, хоч достейменно відомо, що нині сміттєвий активіст Пандрак не має відношення до згаданої організації. Тим не менше, це не завадило йому прикриваючись патріотичними гаслами проводити свою сміттєву кампанію ще й на теренах сусідньої Волині.

Зважаючи на підтримку Сергія Пандрака місцевими депутатами від партії Садового “Самопоміч” не важко здогадатись чиє замовлення намагається втілити у життя людина, яка тасує “свої” організації, як картяр колоду карт, інколи плутаючи свої посади чи присвоюючи собі чергові “звання”. Але після його сміттєвого рейду коридорами рівненської та волинської влади, одне звання за ним закріпиться міцно – “Сміттєвий полководець”, з відповідними шевронами, які з легкістю можна “позичити” в українських митців. Пану Сергію до цього також не звикати, як от взяв, і “запозичив” у Юрія Журавля його малюнок для емблеми своєї чергової організації. І замість того, аби вибачитися, чи бодай визнати свою помилку, Сергій Пандрак безсоромно розповідає байки про “малюнки з інтернету”.

Львівське сміття викидають дорогою до пункту призначення (ОНОВЛЕНО)

Не здивуємося, коли на чергових виборах, “подякою” за лобіювання “сміттєвих інтересів” стане умовно прохідне місце в якусь з рад, обласну, міську чи хоча б яку селищну. Але, ще трохи розвіється теренами України сморід від сміттєвих потуг, і зазначеній політсилі жодні піарщики не допоможуть, а з нульовим рейтингом, навіть перші місця у списку “пролітають” повз мандатні місця. Хоча, і до цього сміттєвому лобісту Пандраку не звикати. Адже за свою тривалу політичну діяльність він змінив не одну партію в намаганні потрапити хоч кудись. Але давня звичка міняти партквитки як шкарпетки, знову і знову безпощадно кепкує з нього, постійно залишаючи за бортом депутатських човників.

П.С. Як повідомили сьогодні з відділу комунікації поліції Рівненської області, за фактом забруднення земель відходами відкрили  кримінальне провадження.

Досудове розслідування розпочали слідчі Дубенського відділу поліції за  частиною 1 статті 239 Кримінального кодексу України. Нагадаємо, вчора,  11 квітня, поліцейські застали на «гарячому» водія, який вивантажував  побутові відходи на сміттєзвалищі райцентру.

Як встановили поліцейські, 26-річний водій працює у підприємця, який  уклав договір на вивіз твердих побутових відходів вантажними  автомобілями із львівською фірмою. Згідно із товарно-транспортною  накладною 45 метрів кубічних сміття мало бути доставлене комунальному  підприємству в м.Дніпро. Однак, як пояснив керманич вантажівки, в авто  виникли технічні несправності з коробкою передач, тому він вирішив  заїхати на станцію технічного обслуговування, за якою знаходиться  сміттєзвалище, де і змушений був позбутися вантажу. Відповідно до санкції статті особам, причетним до забруднення або  псування земель відходами, внаслідок порушення спеціальних правил,  загрожує штраф до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян  або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною  діяльністю на строк до трьох років.

Микола ПЕРЕЛЕСНИК для SpecKor-Info.net