Чт. Вер 24th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

07/02 – Легендарний “Акваріум” завітає до Рівного

07/02 - Легендарний "Акваріум" завітає до Рівного

До Рівного 7 лютого 2020 року завітають з концертом Борис Гребенщиков і гурт “Акваріум”.

На сцені МБК м.Рівного буде представлена ювілейна програма “БГ65: Двері Трави”, у якій вони нарешті знайшли справжнє, не самодіяльне звучання.

До слова у грудні 2012 році БГ і гурт “Акваріум” вже давали концерт у Рівненському облмуздрамтеатрі. Тоді фронтмен гурту зазначив ,що перебуває у позитивному шоці від провінційних міст і з радістю відігравав би по п’ять концертів у таких містах, як Рівне, і жодного — у Москві.

Свій 65 ювілей Борис Борисович вирішив відзначити на сцені – виступами в турі містами України і був готовий поїхати з концертами в окуповані Донецьк, Луганськ і Крим.

Останнє музикант прокоментував так: Ми не збираємося порушувати законів ані України, ані Росії, ані будь-яких ще загальновизнаних країн світової спільноти. Але при цьому я впевнений, що всі люди мають право слухати музику, яка їм потрібна, а значить розумні політики будь-якої країни, які піклуються про свій народ, здатні це визнати і винайти можливість донести музику до людей. Ось наша точка зору. Ми чекаємо можливості принести людям музику і сподіваємося, що така можливість буде. Дякуємо”

“Акваріум” вирушив не до політиків, а до глядачів несучи у піснях лірику просякнуту нотами свободи та гармонії, співаючи про політичну пропаганду перезрілої червоної зірки наступне: “Он все, что закажут, расскажет и ответит на каждый вопрос. У народа душа, а за ней ни гроша, но зато мы утерли всем нос! Он сияет как новый полтинник, с него каплют лосьоны и лак, И когда гопота распинает Христа, он объяснит, отчего Христос враг”.