Сб. Вер 26th, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Майкл Щур: Це взагалі що було?

Майкл Щур: Це взагалі що було?

Я не те щоб злий. Я просто якийсь здивовано напружений.
Йде війна три роки. Декомунізація. Відмовляємось від всього радянського. Російського. Не купуємо їх товари. І тут – збирається зброд (реально зброд) і йде мітингом. Причому гасел вони самі не розуміють. А фото, які вони тримають? Ніхто з них взагалі не вкурсі, хто на тих фото і їм пофіг, чиї фото тримають поруч із ними. Запоріжжя чудово продемонструвало це.


Місцеві хлопці вийшли на парад з ч-б фото «ветеранів» – Джона Сноу і інших з серіалу «Гра престолів». І всі учасники зомбі-маршу прийняли їх за своїх.
Головне питання – що цей червоно-радянсько-травневий зброд нам намагаєтсья донести? Повагу до праці? Любов до історії? Чи може про те, що капіталізм це погано і у них є краща ідея? ХРІН ТАМ!!! Єдине, з чим вони прийшли на цей мітинг – це «Грьобаниє бандєри!!!»
І при всій моїй дипломатичності і толерантності єдине, у що я можу це інтерпритувати – це
«Нам насрать на вашу Украину! Мы уничтожим вас и ваши ценности! Мы готовы вас бить и топить в крови!»
Я готовий сприйняти будь-які марші. Навіть першотравневий. Навіть з червоними прапорами. Мені цікаві чужі ідеї. Будь-які. мені цікаво спілкуватися з людьми, які мають відмінні від мене ідеї.
Єдині, з ким я не можу спілкуватись – з тими, хто каже «твої цінності гівно» і крапка. Без своїх цінностей. Їхня єдина цінність і ідея – “твої ціності – гівно”. У них немає більше нічого запропонувати людству, крім обсирання всіх інших ідей.
Геї кажуть «дозвольте нам любити один-одного так, як ми хочемо». Свободівці кажуть «ми хочемо любити свою країну і не дамо нікому її ображати». Пацифісти кажуть «ми не візьмемо в руки зброї». У кожного з них є своя аргументація, яку цікаво слухати. І якщо взяти глобально, то кожен із них може приносити користь країні. Кожен у свій спосіб. І якщо є терпіння слухати, то можна мирно спілкуватися з будь-ким.
Крім оцих з червоними прапорами. Бо коли наскрізною ідеєю їх інтелектуального ядра є «грьобаниє бендери», хочеться просто дати в ніс.
І тут – бац – ОЦІ з ОЦИМИ ідеями роблять мітинг в центрі Києва.
Так – це добре, що цей мітинг не перетворили на криваве місиво. Хоча цього хотіли і їхні і наші. Чому це погано для нас? Бо “їхні” тоді автоматично стають жертвами і Православна церква канонізує їх пучком, навіть тих, хто просто у комі, а декого заднім числом. У них там точно є черга недоканонізованих.
Я спочатку себе переконував:
– ну, Майкле, у нас же демократія. Вони мають право на мітинг і пікет. Вони мають право публічно висловлювати свою думку.
А потім я собі ж відповідав:
– Майкле, з усією повагою, але ти верзеш дурню! Ці люди з самого початку вважають, що ніхто крім них не має права публічно висловлювати свою думку. Тоді чому ми маємо їм таке право давати?
Я буду дуже щасливий і радий, якщо завтра Президент, Голова Ради національної безпеки, Міністр МВС, Голова СБУ вийдуть на спільну прес-конференцію і скажуть «народе, ми просто на шашлики поїхали на свята і, і чисто випадково залишили двері країни незачиненими. Ми не думали, що сюди хтось залізе. тут же нема що красти! Вибачте! Ми помилялись»
І я вибачу. Я б хотів, щоб так було, бо тоді є хоча б якесь пояснення. А так – я не бачу жодного пояснення тому, що сталось сьогодні.
Чому цей червоний марш зомбі відбувся? Як це можливо у нас в країні, де щодня гине один солдат на війні з такими, як вони? І тепер я розумію бажання багатьох українців силою прибрати з вулиць цих зомбі. Це від відчуття безсилля.
Проти оцих зомбі навіть невинні хіпстери, для яких досі найбільшим актом агресії було казати не «лАте», а «латЕ». Бо навіть для них ці червоні з прапорами становлять загрозу.
(фото з ФБ Юрій Гудименко)
Майкл Щур: Це взагалі що було?

Майкл Щур: Це взагалі що було?