Чт. Жов 1st, 2020

Спецкор

Головні новини Рівненщини та України

Метрові ями, як візитівка міста

Метрові ями, як візитівка міста

У глобальних процесах євроінтеграції України місто Рівне намагається не пасти задніх і також все частіше позиціонує себе як місто європейське. Для цього навіть в органах влади створений не один відділ та численні різноманітні управління, між якими подекуди виникають суперечки та певна конкуренція за те, хто з них більше євро інтегрований. Але, поміж іншим, вочевидь, брак декількох тон асфальту та здорового глузду в очільників міста та тих, хто постійно виграє тендери на облаштування доріг, а саме – Рівненське ШЕУ, зводить нанівець всі потуги місцевих євро інтеграторів.Метрові ями, як візитівка міста

Будь-які потуги місцевих діячів у напрямку залучення туристичних потоків у наше славне місто зводяться нанівець роздовбаною стометрівкою на в’їзді до рівненського автовокзалу – воріт міста. Тут жодні «Тунелі кохання» та екзотичні тваринки в зоопарку не допоможуть.
Тисячі громадян країн, де 10-сантиметрова ямка на дорозі – привід для занепокоєння, знайомляться з такими містами, як Рівне, через вікна неоплатнів та складають своє враження через «візитку міста» – Автовокзал. І наша «візитка» змушує їх відчути всі «прєлєсті» Рівного , як то кажуть, власною дупою, і саме на цих 100 метрах вибоїн, ям та бруду, якими щедро декорований в’їзд у «Ворота міста».

Метрові ями, як візитівка міста
Відомо, що керівництво Автовокзалу неодноразово зверталося до очільників міста, з проханням належним чином облаштувати дорожне покриття та врегулювати ситуацію з виїздом пасажирських автобусів з Автовокзалу, адже інтенсивний рух вулицею Данила Галицького не дає змоги безперешкодно та безпечно виїхати на маршрут, і що неодноразово ставало причиною ДТП у тому місці. Проте, вже не один рік, влада міста, а саме в її власності перебуває цей відрізок дороги, і саме вона має повноваження щодо врегулювання дорожнього руху, жодним чином не відреагували на численні скарги, як рівнян, так і прилеглих підприємств.

Метрові ями, як візитівка міста
І таким чином, роздовбані «Ворота міста», його «візитівка», залишаються й надалі головним експонатом у рівненській філії українського музею безгосподарності та розгільдяйства, де на «екскурсії» щодня заїжджають та виїжджають по 8-10 автобусів із туристами з країн ЄС. Впевнений, що Рівне дарує їм незабутні враження і слугує приводом для переповідань історій про наше місто своїм рідним та близьким у Варшаві, Берліні, Кракові та Празі. Нас вони точно запам’ятають, от лише невідомо, чи виникне у них опісля бажання приїхати робити селфі у «Тунелі кохання» та милуватися розкопками фундаментів древніх замків.
Микола Перелесник,
для СпецКор-Інфо

Метрові ями, як візитівка міста Метрові ями, як візитівка міста Метрові ями, як візитівка міста Метрові ями, як візитівка міста
Метрові ями, як візитівка міста Метрові ями, як візитівка міста
Метрові ями, як візитівка міста Метрові ями, як візитівка міста Метрові ями, як візитівка міста
Метрові ями, як візитівка міста